Adresa dojo: Aikido Jigoku Dojo Prague, Praha - Stodůlky, Fakultní základní škola (FZŠ Brdičkova) při PedF UK, Brdičkova 1878, Praha 5 - Stodůlky, přímo u stanice metra B Lužiny


Vedoucí klubu: Ondřej Vrbský (2. dan Aikikai Hombu Dojo, člen SAA pod vedením Shihana Michelea Quaranty, 7. dan Aikikai)
- zkušenosti s bojovými styly: Aikido, Shotokan karate, Escrima (pouze nože), Tai-ji, EWTO Wing Tsun
- vyrostl v Aikido Ikeda Dojo Beroun, které stále 2x týdně navštěvuje, pod technickým vedením Miroslava Šmída (5. dan Aikikai, člen Technické komise SAA) a současně se věnuje Wing Tsun pod vedením Jana Odcházela (Škola EWTO Wing Tsun Beroun)
- certifikát Rai Kalokagathia akreditovaný MŠMT - Instruktor sebeobrany
- lektor anglického jazyka www.anglickyzarok.cz a fotograf www.klasicke-fotoobrazy.cz

O Aikido říká: "Vnímám bojová umění jako celek a Aikido je jedna z možných cest na stejný vrchol oné pomyslné hory. Některá umění využívají převážně údery, sílu, Aikido se zaměřuje na páky a hody. Žádný styl bojového umění není horší nebo lepší než ostatní. Možná se nějaká umění dají naučit rychleji, některá jsou komplikovanější a třeba více sofistikovanější. Ale vždy je to jen a pouze o konkrétním cvičenci, jakou tvář a efektivitu zosobní v daném stylu. Vždy raději říkám, že studuji bojová umění, nikoli pouze Aikido. Cvičení Aikido je pouze technické vyjádření. Začínal jsem s karate a současně se věnuji čínskému Wing Tsun. Nejen ty mi pomáhají dotvářet celkový obrázek, co pojem bojové umění ve skutečnosti znamená"

Email: info@aikidojigokudojo.cz
Telefon: +420 732 522 663

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one